Skip to main content

Balíček loga Premium

10 návrhů, nekonečno revizí do Vaší spokojenosti na 1 vybraný koncept
BALÍČEK LOGA PREMIUM OD MALBARDESIGN

Balíček vývoje Vašeho nového loga.

V balíčku obdržíte ode mně 10-ti konceptů/návrhů loga. Poté můžeme spolu pohodlně pracovat na vyladění konceptu loga až po konečnou verzi k vaší spokojenosti bez omezení počtu revizí na zvolený koncept.  Po odsouhlasení finální verze Vám vypracuji profesionální soubory loga pro veškeré užití. Zákazník obrdží i hodnotný a velmi užitečný logomanuál definující tvary, barvy a fonty loga. Součástí balíčku je i černobílá verze loga vhodná třeba na razítka, gravírování, protlačování atp. a velmi užitečný set fav a app ikonek v různých, normovaných velikostech které můžete efektivně použít napříč sociálními sítěmi. Ke každému balíčku Premium pak nabízíme i přesně navržené a rozměrově sedící ikonky a podklady sociálních médií.

20.900,-Kč

Ušetřete přes patnácttisíc...


Pokud si objednáte tento balíček, ušetříte oproti objednávce jednotlivých položek přes 15 tisíc a to už je pořádná slevička nemyslíte? Tento balíček je ultimativní verzí co Vám můžu nabídnout a doporučil bych jej všem, kteří vlastně nevědí ještě jaký styl či logo budou chtít. Při možnosti nekonečně revizí na zvolený koncept z deseti se mohou dobrat výsledku se kterým budou spokojeni nejméně na 100%. Výsledné grafické formáty loga které Vám doručím jsou pak opravdu velmi obsáhlé a uspokojí jakéhokoliv grafika, ale i běžného uživatele při tvorbě dokumentů až po složité reklamní aplikace. Navíc v ceně získáte jednbarevnou( chcete li černobílou variantu loga) FAV/APP ikonku pro použití na webu, v aplikacích či na sociálních sítích a základní logomanuál s definicí barev, fontů a přesně definovaných použitelných variant

Příkladová studie  vývoje loga


Logo a můj prémiový balíček pro BetDave vznikalo v pohodě v režii skvělých lidí od MSW.AI od kterých si zakázky vždy užívám. Pro Bet dave jsem dále vytvořil i balíček korporátní identity a nakonec průvodce loga brandu, který detailně definuje logo pro použití ve všech typech médií a reklamy.
návrh mikiny pro MediaSkunkWorks

Můžete si přiobjednat další služby

K vámi zvolenému balíčku si můžete zvýhodněně objednat i další služby a ušetřit tak další prostředky při budování image vaší značky či brandu.

 • Návrh vizitek
  -20%
 • Návrh korporátní identity ( CORP ID )
  -20%
  Obsahuje návrh vizitek, hlavičkového papíru, obálek a pozvánky/compliment card
 • Tvorba webových stránek
  -20%
 • Sada hlaviček a avatarů pro sociální média
  -20%
  Pro Váš Facebook, Twitter, Instagram, YouTube atd... 
 • Grafický návrh brožur, menu, nabídkových listů
  -20%
 • Pokročilý Logomanuál
  -20%
  Základní logomanuál je již v ceně

Naše portfolio

Od roku 1992 jsme vytvořili bezpočet úspěšných log a značek po celém světě. Rádi vytvoříe logo i pro Vás a nemusíte být zrovna nadnárodní korporace, protože u Malbar Design na velikosti zákazníka nezáleží. U nás získáte stejnou péči a pozornost jako třeba Princ Albert II s jeho chotí Charlene, nebo U.S.Goverment, Daniela Hantuchová, Alister McRae   a jiní a jiné firmy které své logo svěřili do mých rukou.

Skvélá loga již od roku 1992

Zašlete nám Vaši poptávku.

vyplňte náš jednoduchý formulář a poptejte tu nejlepší cenu pro Váš balíček vývoje nového loga, či jen úpravy Vašeho stávajícího loga.
* Zanechte Váš email pro kontakt s Vámi.