Skip to main content

Business logo balíček.

5 návrhů a 5 revizí
busness balíček vývoje loga od malbardesign

Balíček vývoje Vašeho nového loga.

V balíčku obdržíte ode mně 5 konceptů/návrhů loga. Poté můžeme spolu pohodlně pracovat na vyladění konceptu loga až po konečnou verzi k vaší spokojenosti v pěti kolech revizí. Po odsouhlasení finální verze Vám vypracuji profesionální soubory loga pro veškeré užití. Součástí balíčku je i černobílá verze loga vhodná třeba na razítka, gravírování, protlačování atp. a velmi užitečný set fav a app ikonek v různých, normovaných velikostech které můžete efektivně použít napříč sociálními sítěmi.

12.085,-Kč

Ušetřete přes jedenáct tisíc..


Pokud si objednáte tento balíček, ušetříte oproti objednávce jednotlivých položek přes jedenáct tisíc korun. To už je pořádná slevička nemyslíte? Navíc získáte i velmi užitečnou jednobarevnou verzi loga, kterou budete v budoucnu dozajisté potřebovat a kní i užitečnou FAV/APP ikonu

Co za své peníze obdržíte?


Vaše spokojenost je u nás samozřejmostí


od prvního návrhu po dodání loga

Připravíme Vám 5 skvělých originálních návrhů.  Pokud si vyberete z návrhů jeden, který se vám bude líbit,  můžeme v následujících 5-ti kolech pohodlně odladit pro Vás tu nejlepší variantu, dopilovat tvary, písma a barvy, prostě dotáhnout Vaše nové logo k dokonalosti. Dále pro Vás v ceně balíčku vytvoříme FAV/APP ikonu kterou využijete nejen pro Vaše webové stránky, ale i sociání sítě a spoustu dalších možností. Pak Vám dodáme výstupní  soubory loga v němž nebude chybět ani černobílá ( chcete li jednobarevná ) varianta Vašeho nového loga. Rovněž si můžete přiobjednat další grafické služby až s 20% slevou !

korporátní identita od malbardesign
leták od malbardesign

Můžete si při-objednat další služby

K vámi zvolenému balíčku si můžete zvýhodněně objednat i další služby a ušetřit tak další prostředky při budování image vaší značky či brandu.
 • Návrh vizitek
  -20%
 • Návrh korporátní identity ( CORP ID )
  -20%
  Obsahuje návrh vizitek, hlavičkového papíru, obálek a pozvánky/compliment card
 • Tvorba webových stránek
  -10%
 • Sada hlaviček a avatarů pro sociální média
  -20%
  Pro Váš Facebook, Twitter, Instagram, YouTube atd... 
 • Grafický návrh brožur, menu, nabídkových listů
  -20%
 • Logomanuál
  -20%

Naše portfolio

Od roku 1992 jsme vytvořili bezpočet úspěšných log a značek po celém světě. Rádi vytvoříme logo i pro Vás a nemusíte být zrovna nadnárodní korporace, protože u nás na velikosti zákazníka nezáleží.V malbardesign získáte stejnou péči a pozornost jako třeba Princ Albert II s jeho chotí Charlene, nebo U.S.Goverment, Daniela Hantuchová, Alister McRae   a jiní klienti a jiné firmy které své logo a grafiku svěřili do našich rukou.
Skvélá loga již od roku 1992

Zašlete nám Vaši poptávku.

vyplňte náš jednoduchý formulář a poptejte tu nejlepší cenu pro Váš balíček vývoje nového loga, či jen úpravy Vašeho stávajícího loga.