Skip to main content
F.A.Q.

Často kladené otázky

Dříve než-li se pustíme do spolupráce, budete mít určitě spoustu otázek co se týká cen, dostupnosti, referencí a možná i dalších technických dotazů. Pro více informací  neváhejte a kontaktujte nás v pracovním týdnu od pondělí do pátku na našem telefonu +420722006833 nebo e-mialem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kolik nás to bude stát?

Nejsem zdaleka nejlevnější a nabízí se obchodní fráze : Kvalita výsledku předčí Vaše cenová očekávání. Nemusím se cenově podbízet ale rozhodně také nepatřím mezi nejdražší grafiky a Logo-designéry  na našem trhu. K cenovým nabídkám přistupuji zodpovědně bez rozdílu bonity, velikosti či věhlasu klienta. 
Nebojte se u mne poptat cenu na grafiku, web či logo design  zcela nezávazně. Pokusím se s Vámi zcela otevřeně a přátelsky domluvit a probrat vhodná řešení Vaší vizuální komunikace za Vámi jasně danných podmínek či rozpočtu. Ceník pro Vaši snažší orientaci naleznete na tomto odkaze

Jak dlouho trvá vytvořit stránky?

To je zcela individuální. Například na logo Vám první koncepty mohu zaslat i do 48hodin, první návrhy designu stránek Vám mohu většinou předložit do 3-5ti dní. Po výběru designu stránek pak záleží na Vás jestli máte připravenou strukturu stránek, nebo jestli budeme strukturu stránek , UX a UI design vytvářet zcela novou , vyvozenou řekněme z našich zkušeností a kompetence. Sami nám pak můžete připravit obsah, případně nasměrovat a zadat nejdůležitější informace a cíle. Z mé zkušenosti doba vytvoření základních responzivních webových stránek trvá přibližně presentace 10-15 dní, ale samozřejmě dle obsáhlosti může být doba i delší.

Jste schopni vytvořit rebrand celé společnosti?

Samozřejmě ano. Od úpravy Vašeho stávajícího loga až po navržení vhodného, silného a poutavého loga, přes kompletní vizuální styl Vaší společnosti či obchodní značky. Zabývám se všemi možnými ale velmi důležitými detaily vaší firemní image a tak vytvořím téměř zcela vše co můžete při Vašem podnikání potřebovat. Od vizitek až po polep firemních automobilů, web či produktový design. To vše velmi dostupně.

Nabízíte pouze designové balíčky ?

Vývoj Vašeho nového loga , webu či korporátní identity ( vizitky, hlavičkové papíry, obálky, pozvánky...) nabízím samozřejmě ve zvýhodněných balíčcích. Například ve zvýhodněných balíčcích BASIC, BUSINESS a PREMIUM ale cenovou nabídku Vám zcela nezávazně vytvořím na základě Vašich požadavků.
Ceny pak mohu vždy přizpůsobit Vašim možnostem či požadavkům.
Společně pak můžeme najít vždy řešení v otázce kompromisu ceny, nikoliv však v kompromisu kvality výsledného designu.

Spolupracujete s reklamkami, web developery a web buildery?

Ano. Spolupracuji s reklamními agenturami či web developery po celém světě, a to i jako "White Label". Máte li schopné lidi ale potřebujete design , styl a nápad, není nic jednoduššího zaslat nezávaznou poptávku. 
Pokud jste vývojář / programátor nebo máte vlastního kodéra, vytváříme kvalitní " pixel-perfect" grafické templaty webových stránek ve vrstvách pro potřeby kodérů.

Jak dlouho nabízíte podporu?

Nejsem žádné objevující se a mizející  "eseróčko". Podnikám v tomto odvětví již od roku 1992, takže moc dobře vím jak důležitá je zákaznická podpora. Zkuste si mé jméno či jméno malbardesign vygooglit či vyhledat na sociálních sítích. Nikde se anonymně neschovávám a svým klientům sloužím již od roku 1992. Pokud Vám vytvořím logo připravím grafiku či navrhnu stránky, naše spolupráce může nadále pokračovat. Budu vždy velmi rád když se na mne obrátíte s požadavky doplnění, úprav a implementaci nových nápadů. Na vše Vám rád předem vytvořím cenovou kalkulaci a určím časový rámec zakázky.

SKY DISTRICT Inc. 

Petr dokončil mnoho úspěšných projektů pro Sky District. Ty obsahovaly naše logo, Twitter pozadí a webovou stránkou " již brzy..." Byl zchopný porozumět mé vizi a použil svoje zkušenosti a dovednosti aby vytvořil effektivní image pro moji značku. Petr má vždy nákladově efektivní řešení pro mé požadavky návrhů a vždy dokončil každý projekt na čas. Jeho práce je jedinečná a mohu ji doporučit k jakémukoliv z vašich designových projektů!
Jason Martin, CEO

Nabízím řešení vizuální komunikace pro Vaše podnikání a rozvoj nejen na internetu.

Kvalitním logem počínaje přes balíček jednotného vizuálního stylu a logo manuálů až po kompletní webovou prezentaci. Posílím Vaše image před konkurencí a zákazníky, vybuduji Vám vizuálně silnou značku a posunu Vás ve Vašem podnikání na zcela jiný level. Prostě budete ve Vašem odvětví konečně vidět.

Logo a branding

logo, brandbuilding, vizuální komunikace
 • Tvorba loga či značek
 • Rebrand a úpravy log  do PRO verzí
 • Logomanuály a průvodce vizuálních stylů

  WEB DESIGN

  UX/UI design, CMS, Joomla
  • Firemní stránky
  • Osobní stránky
  • Responzivní design

  Grafika a tisk

  letáky, menu, inzerce, trička, auta
  • Corporátní identita
  • Letáky, Tiskoviny, Menu atd.
  • Design Vizitek a hlav. papírů

  Produktový design

  návrhy obalů, etiket, krabiček
  • Konstrukce a design obalů
  • Etikety, sáčky, tašky
  • Produktové listy, návody, technické ilustrace

   BRAND Design

   Trička, Reklamní předměty, Merchantising
   • Návrhy triček
   • Design prodejen a výstavních stánků
   • Design polepů automobilů
   • Design billboardů a poutačů

   Social Media Design

   facebook, twitter, youtube, insta...
   • Design avatarů
   • Design hlavičky pro Váš profil
   • Design grafiky pro články
   • Infografika a grafika pro SEO články

   Pošlete mi zcela nezávazně Vaši poptávku: